Zaburzenia erekcji u 74-latka

Witam moje pytanie jest skierowane raczej do seksuologa .Mam 74 lata jestem wdowcem jusz 3 lata i ostatnio okazuje sie ze cos niedobrego sie dzeje z moim sexsem poprostu początek jest jakby dobry ale podczas sexsu mój członek robi sie miekky i niema prawidłowebo zakonczenia tak jaby niebyło czucia podczas sexsu a początek jak na moj wiek jest super czy byłaby nato jakas rada byłbym wdzeczny

Problemy z ukrwieniem to rzecz pospolita w takiej sytuacji. Wskazana wizyta u lekarza seksuologa, zazwyczaj można poprawić twardość penisa.
Należy jednak liczyć się z tym, że niekoniecznie na pierwszej wizycie otrzyma się receptę na leki.
Zazwyczaj potrzebne są wcześniejsze badania, np.ekg, czy badania krwi.
Ale o tym decyduje lekarz seksuolog po przeprowadzonej analizie sytuacji.
Pozdrawiam Noworocznie. JW

Witam, proponuję rozmowę z seksuologiem lub urologiem. Prawdopodobnie skończy się na lekach poprawiających jakość wzwodu (tzw. inhibitory 5-fosfo-diesterazy - sildenafil, wardenafil lub tadalafil). Lekarz powinien ustalić, czy nie ma przeciwwskazań do zażywania tych leków. Pozdrawiam RH