Zaburzenia hormonalne a guzki na tarczycy

Mam 23 lat mam poważne zaburzenia hormonalne (przynajmniej tak powiedział mój lekarz ginekolog). Wysłał mnie do endokrynologa by uregulować hormony. Kiedyś chodziłam do endokrynologa ale moje wyniki były dobre choć miałam guzki na tarczycy. Nie wiem co mam robić komu wierzyć. Nie ukrywam, że bardzo bym chciała zajść w ciążę ale czy to jest możliwe. Moje wyniki badań : TSH - 4,010 FSH-124,90 LH-51,65 Prolaktyna-12,35 Testosteron-0,36 Angelika

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się na konsultację do specjalisty endokrynologa, tak jak zalecił Pani specjalista ginekolog. Podany poziom TSH jest za wysoki dla Pani wieku, co może być wynikiem niedoczynności tarczycy. Pozostałe wyniki wymagają oceny w oparciu o dzień cyklu, w którym wykonała Pani badania.