Zaburzenia hormonalne a stosowanie tabletek

Witam. mam pytanie . dwa miesiące temu dostałam plamień. mój lekarz ginekolog powiedział ze to zmiany hormonalne i stwierdził że mam przestać brać tabletki do następnej miesiączki - tak zrobiłam. krwawienie cały czas wraca około 10 dni przed miesiączką a kończy sie dosłownie dzień przed. co mam w tej sytuacji zrobić.?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Być może konieczna będzie zmiana preparatu antykoncepcyjnego.