Zaburzenia hormonalne a wzrost masy ciała

Witam z uwagi na fakt iż w ciągu ostatnich kliku lat moja waga diametralnie wzrosła oraz że w mojej rodzinie były przypadki chorób tarczycy (ojciec i dziadek mieli usunięta tarczyce) postanowiłam zrobić badanie. Oto wyniki : kobieta, wiek 25 lat TSH: 2,68 (zakres referencyjny 0,27-4,2) FT3 3,32 (zakres referencyjny 2,00-4,40) FT4 1,21 (zakres referencyjny 0,93-1,70) Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników, czy mam się czegoś obawiac, czy konieczna jest wizyta u endokrynologa.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mieszczą się w granicy normy. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u lekarza.