Zaburzenia hormonalne a zanik miesiączki

Witam,mam 23 lata, miałam zaburzenia hormonalne i na ponad 3 miesiące zanikł mi okres. Prawdopodobnie przez tabletki antykoncepcyjne, które odstawiłam po dłuższym czasie brania. Lekarz stwierdził brak owulacji i przypisał lek Duphaston. Brałam go od lipcaod 15-24 d.c i kazał brać przez co najmniej pół roku. Na ostatniej wizycie doktor powiedział, że świetnie zareagowałam, bo miałam miesiączkę jak w zegarku ( zaraz następnego dnia po przyjęciu ostatniej 10-tej tabletki z opakowania) i, że mam p

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie dokończyła Pani wypowiedzi, co utrudnia odpowiedź na pytanie. Sugeruję jednak postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.