Zaburzenia hormonalne związane ze zmianą czasu

Witam ostatni miesiąc był dla mnie koszmarem. W krótkim czasie zmieniałam dwukrotnie strefę czasową. Okres mi się spóźnił 5 dni. zwykle mam nieregularne miesiączki ale rzadko o tyle dni. po okresie wydzieliła mi się kropelka wielkości szpilki w kolorze ni to przezroczystej ni to mlecznej raz z jednej raz z drugiej piersi, do tego jestem mocno przeziębiona. nie wyczułam żadnych nipokojących zmian ani w wyglądzie ani w samodzielnym badaniu. czy to mogą być zaburzenia hormonalne?

Lek. Tomasz Budlewski

tak mogą być. proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa. sadże, zę konieczne jest oznaczenie poziomu prolaktyny