Zaburzenia komorowe w EKG Holter

Proszę o wyjaśnienie. W holterze wyszły mi 4 zaburzenia komorowe. Czy każde zaburzenie komorowe jest groźne. Wiem, że cztery to tyle co nic, ale wolę się upewnić.

Prawie każdy z nas ma jakieś zaburzenia które zazwyczaj nie są odczuwane, wykrywane przypadkowe podczas ekg bądź holtera ekg. Jeśli są to pojedyncze pobudzenia komorowe nie ma się Pani czym przejmować.