Zaburzenia komunikacyjne w związku

Od dluzszego czas podoba mi sie pewien chlopak. Kiedys tam sie pare razy spotkalismy, az chcial powaznie ze mna porozmawiac i mi cos powiedziec. Wszesniej napisal " Gdybys czula cos do 2 os. a koledzy by mowili zebys dala sb spokoj, co bys zrobila" ? No i sie spotkalismy, lecz nie mial oddwagi, zeby mi to powiedziec, nastepnie po 2 tygodniach patrze a on w zwiázku.. Co mam o tym myslec ? Napisalam mu, ze jak znajdzie czas to musimy sie spotkac bo musze mu cos waznego powiedziec, zgodzil sie..

Komunikatory to ogromna zaleta dzisiejszych czasów- informacje płyną szybciej, dużo więcej i łatwiej można się dowiedzieć, Jednak w relacjach- "chowanie się" za ekranem, emotikonami, statusami itp często utrudnia właściwa komunikację. Zachęcam do szczerej rozmowy, która wiele wyjaśni. Długo się Państwo "podchodzili", a trudno było o jasność, być może z lęku przed odrzuceniem. Już Państwo wiedzą, że to nie działa. Wyjaśnienie podczas spotkania może przynieść rozczarowanie w postaci braku nadziei, ale tez będzie Pani miała jasność i będzie mogła zacząć układać sobie życie wiedząc, "na czym Pani stoi".