Zaburzenia koncentracji od 3 miesięcy

Czuje, ze od ponad 3 miesiecy cos ze mna nie tak, czuje sie zakrecona nie moge sie zabardzo na niczym skupic, czuje sie jakby cos sie dzialo dziwnego z moja glowa w lekkim stopniu jakbym sie zawiesila , bylam osoba pelno energi uwielbialam gotowac sprzatac, robic rozne kreatywne rzeczy, , teraz nie moge nic zrobic ,musze sie zmuszac chociaz bardzo bym chciala funkcjonowac jak dawniej, pracujac w holadni bralam duzo witamin(magnez, zelazo i inne suplementy w dawce duzo wiekszej niz powinna byc c

Witam.
Konieczna jest wizyta u neurologa w celu
wykonania badań diagnostycznych.
Może się okazać, że badania neurologiczne
nie wykażą nic niepokojącego.
Oznacza to, że problem ma podłoże psychologiczne,
wtedy zachęcam do psychoterapii.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani dolegliwości i dobierze
odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie