Zaburzenia łaknienia, ciągłe uczucie zmęczenia, brak energii do działania

Witam. Mam 19 lat i od pewnego okresu znajduję się w stanie ciągłego smutku. Ostatnio natrafiłam na pojęcie "dystymia" i zastanawiam się czy nie cierpię właśnie z powodu tej choroby.Mam zaburzenia łaknienia, ciągłe uczucie zmęczenia, brak energii do działania i brak odczuwania radości, czuję wielką pustkę w życiu, pomimo że rozpoczynam studia czuje że nic w życiu nie osiągne, męczy mnie że życie do niczego nie prowadzi, mam myśli samobójcze. na co dzień próbuje jednak żyć normalnie, pracować itd

Może Pani skorzystać z pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego, lub w ramach prywatnej praktyki specjalisty.
Proszę zgłosić się do specjalisty jak najszybciej.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Widera-Kędryna

Wygląda to bardziej na depresję niż dystymię (obie choroby wchodzą w zakres zaburzeń nastroju). Proszę skonsultować się z psychologiem/ psychoterapeutą i podjąć z nim współpracę. Pozdrawiam.