Zaburzenia lękowe i jadłowstręt

Witam.Mam21lat.Od 3lat leczę się psychiatrycznie.Mam zaburzenia lekowo-depresyjne,chwiejno-emocjonalne,jadlowstret psychiczny.Ciągle myślę o śmierci,której bardzo pragnę.W domu nikt mnie nie wspiera,brat się nade mną zneca,każdy krzyczy i się na mnie wyzywa.Chodzę do psychologa i psychiatry,biorę leki które i tak nie pomagają.Nic mnie nie cieszy,nigdzie nie wychodzę,nie mam ani jednej koleżanki.Każdy z domowników ma mnie gdzieś,liczą się tylko oni. Nie pracuje bo boję się porażek.

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pani o swoich wątpliwościach/efektach leczenia z własnym psychiatrą / psychologiem.

Opisała Pani swoje problemy, ale nie zadała Pani pytania. Prawdopodobnie to nie jest przypadek, ale odzwierciedla to Pani stan wewnętrzny - przeżywane problemy są bardo absorbujące, że trudno myśleć o jakimkolwiek rozwiązaniu. Wydaje mi się jednak ważne żeby spróbowała Pani zobaczyć szerszy świat niż tylko to co boli. Gdy boli nas ząb to wydaje, się, że nic innego nie istnieje. Proszę jednak spróbować zacząć widzieć w życiu także inne rzeczy oprócz tego co jest trudne. W innym przypadku utknie Pani zabetonowana w swoich problemach.