Zaburzenia lękowe i nagłe ustąpienie objawów

witam mam pytanie czy zaburzenia lękowe mogą same przejść? od paru dni czuję się jakby mi wszystko przeszło niemam żadnych lękuw wchodząc do sklepu też nic czy to mozliwe żeby przeszło samo?

Witam,
Wszystko jest możliwe:) Tak się zdarza. Tak jak nagle zapewne objaw pojawił się, wycofał się teraz. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka