Zaburzenia lękowe i strach przed samobójstwem

Witam ! Od 4 miesiecy lecze sie na zaburzenia lękowe. Mniej więcej w Grudniu nagle miałem jakieś objawy jakby coś mnie popychało do samobójstwa, a ja bardzo sie tego bałem. Dostałem leki i minęło. Niestety po jakimś czasie wróciło i teraz znowu wróciło. Cały czas stosuję ten sam lek. Ogolnie bardzo czesto przewijają mi sie takie objawy jak wlasnie strach przed samobojstwem, lęk czasowy(po prostu boje sie co bedzie dalej, ze mi to nie minie) i takie uczucie męczenia się w głowie. Grozi mi samob.?

Witam,
prosze skontaktować się ze swoim psychiatrą i opowiedzieć o zaistaniałej sytuacji, Dodatkowo rekomenduje wizytę u psychoterapeuty. Razem ze specjalistą będzie Pan mógł przyjrzeć się swoim lękom i zrozumieć jak powstają.