Zaburzenia lękowe, lęk przed utratą kontroli

Witam. Cierpię na zaburzenia lękowe. Zrobiłem ogromny progres. Pozbyłem się 80% objawów. Jestem otwarty i planuję życie. Jednak od jakiegoś czasu źle reaguję na słowo "samobójstwo"- boje się, że kiedyś mogę to zrobić. Nic nie planuję, to raczej lęk przed szaleństwem czy utratą kontroli. Jestem na terapii, pomału ten problem wygasa. Dlaczego takie myśli się pojawiają kiedy nie planuję,analizuję itp? Ja chcę żyć :-) Pozdrawiam- Marcin.

mysli samobojcze maja swoja dynamike...za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza