Zaburzenia lękowe po silnym stresie

Jakieś 7 mies temu przeżyłam silny stres po którym odczuwałam ciągły lek czesto chciało mi sie płakać pesymistyczne patrzenie czasami wrażenie widzenia jak we śnie zwłaszcza w miejscach publicznych czy w większym gronie osób moze bardziej w miejscu gdzie bałam sie ze ktoś zobaczy ze np złe sie czuje miewałam straszne napady duszności brak możliwości wzięcia oddechu straszne zmęczenie braki sił do życia cierpienie ... Zastanawiam sie czy to nie depresja ... Miewam takie gorsze dni do dzis ...

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.
W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.