Zaburzenia lękowo-depresyjne i nierealne rzeczywistość

Witam! Stwierdzono u mnie zaburzenia lękowo-depresyjne.Przez 2 miesiące brałem zoloft, 150mg.2 tygodnie temu mając nawrót,zmieniono lek na fevarin.Przyspieszyłem przechodzenie z jednego leku na drugi i po 12 dniach brałem już 150mg fevarinu.Od wczoraj mam poczucie,że świat,ludzie,a nawet historia,po prostu WSZYSTKO jest tylko wytworem mojego umysłu,a tak naprawdę rzeczywistości w ogóle nie ma.Nie ma nic poza moją duszą.I nie wierzę w przekonania,że jest inaczej.Co zrobić? Czy to minie?

Witam.
Tego typu objawy mogą się pojawiać zarówno w depresji, jak i innych zaburzeniach. Mogą również wystąpić zupełnie niezależnie, bez współwystępujących chorób. Nie stanowią one zagrożenia dla Pana zdrowia. Często są one nawracające i trudne do opanowania i wtedy zaczynają przeszkadzać, jednak nadmierne skupianie uwagi na nich i na tym aby nie występowały raczej nie pomoże. Jeśli są one dla Pana uciążliwe warto skorzystać z psychoterapii. Mogą one oczywiście być spowodowane również przez leki dlatego
proszę skonsultować występujące objawy ze specjalistą, który przepisywał leki, aby upewnić się że dawki są właściwe.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza