Zaburzenia miesiączki u 21-latki

Witam. Mam problem . Moój okres jest dosyć dziwny. W zeszlym miesiacu mialam miesiaczke 1 dzien nastepnego dnia bardzo skapa. 3 dnia brak a 4 ponownie miesiaczka. W tym miesiacu mialam przed okres silne bole piersi a dzien przed okressem silny bol brzucha. Pierwszego dnia obfity okres i straszny bol prawego jajnika. 2 dzien okres bardzo skapy a nawet zaniki. Ostatnim czasem mam czeste bole brzzucha. Myslalam ze moze ciaza ale test negatywny. ? Powinnam sie martwic. Zawsse okres mialam 4-5 dni.

Małgorzata Panek

Proszę udać się do ginekologa. Wskazane jest oznaczenie poziomu hormonów i ocena narządu rodnego w badaniu USG.
Pozdrawiam