Zaburzenia miesiączkowa i stres

miewam nieregularne miesiączki- w granicach do tyg- ostatnie dwie spóźniły mi się z jakies 3 bądź więcej...byłam u ginekologa, rok temu brałam tabletki antykoncepcyjne ( przeg tym na wywołanie okresu lekarz zapisał mi lutenyl), więc z okresem było wszystko w porządku. Podczas ostatniej wizyty na badaniu lekarz stwierdził,z e wszystko jest OK, zlecił zrobić badanie tarczycy, wyniki:hormon tyreotropowy 1.813. Dodam, że stres mi towarzyszy, ciąże wykluczam ,jakie zrobić badania?

Witaj
Lekarz dobrze zlecił Ci badania na tarczycę , nie napisałaś czy zlecił ci wszystkie hormony oraz USG tarczycy oraz przeciwciała anty-tarczycowe , to bardzo ważne, ponieważ cześć problemów z miesiączką wiąże z niedostateczną pracą tarczycy. Oczywiście , kiedy będziesz miała te badania zgłoś się do ginekologa lub endokrynologa.
Pozdrawiam