Zaburzenia miesiączkowania a antybiotykoterapia

Od kilku miesięcy co każdy cykl okres spóźnia mi się parę dni.A raz dostałam tydzień za wcześnie.Ostatnio brałam antybiotyk parę dni czy to możliwe,że teraz przez to miesiączka spóźnia mi sie ponad tydzień?Dodam iż nie denerwuje sie,nigdzie nie wyjeżdżałam Co to może być

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie w tym momencie objawy wynikają z wahań hormonalnych. Proponuje skorzystać z porady ginekologa.