Zaburzenia miesiączkowania a starania o ciążę

Pisalam jakis czaa temu o bolach w podbrzuszu i @ ktora trwala 2,5 dn . Tak jak pisalam udalam sie do gin pani nie zbadala mnie rzadnego usg nic lecz tabletki anty oraz rozkurczowo nospe w razie bolu Zdenerwowalam sie i zapisalam sie prywatnie , gdyz staram sie o dziecko i pani wiedziala o tym a dostalam tab i bfak badan ale do rzeczy . Miesiaczke o ktorej mowie dostalam dn : 8.07-10.07 pol dnia w 10.07 i znowu 29.07-31.07i pol dn 1 .08 lekkie brudzenie . Lecz okres powinnam dostac. Za 3 dni

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane częste i krótsze krwawienia zdecydowanie wymagają konsultacji ginekologicznej oraz wykonania dodatkowych badań hormonalnych.