Zaburzenia miesiączkowania a stosowanie luteiny

brałam luteinę na regulację okresu,okres powinnam dostać 8 września,ale nadal nie dostałam do dziś 17 września.13 września kochałam się bez zabezpieczenia a od 16 września znów biorę luteinę,od 15 września bolą mnie piersi,nie tak mocno,ale daje się odczuć,czy to na okres?czy może będzie ciąża
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić czy jest Pani w ciąży. Brak krwawienia może być bowiem skutkiem nieregularnego miesiączkowania jak i ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Dodatkowo, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem w celu przeprowadzenia diagnostyki zaburzeń miesiączkowania.

Za mało mam danych.Od kiedy bierzesz luteinę, czemu przy nieregularnych miesiączkach nie zabezpieczasz się prezerwatywą .Przy luteinie mogą bolec piersi