Zaburzenia miesiączkowania a współżycie bez zabezpieczenia

od 5 msc kocham się z moim partnerem bez zabezpieczenia, we wrzesniu miesiączka spóźniła mi się 6 dni, po czym trwała około 4 z poczatkiem października miałam miesiaczkę koło 2 dni, 2 dni przerwy, po czym kolejne 2 dni krwawienia teraz było tak 2-3 dni brazowego sluzu, tylko rano i to około 2 godzin, 2 dni przerwy i 3 dni plamienia (krew) tez tylko rano i około 2 godziny co to moze byc pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Zalecam Pani zgłoszenie się do ginekologa, opisywane zaburzenia miesiączkowania wymagają dokładnej analizy (pod kątem dat), wykonania badania ginekologicznego i wykluczenia infekcji dróg rodnych.