Zaburzenia miesiączkowania, brązowy śluz z pochwy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. w pierwszych cykl od odst tabletek (3 msc bralam) bralam luteine od 28 dnia od odst do 32. okres-32 dc. w drugi cykl brałam od 19 dc do 15dc. okres 25 dc.ostatnie zblizenie w 24 dc. dodam,ze trwal 5 dni. pierwsze 2.5 obfite, a potem krwawienie mniej obfite. bolala mnie pochwy i pojaiwl sie brazowy sluz, wzielam clotrimazol100do pochwy i przeszło. czy moge byc w ciazy? dodam ze 31 dn po zbl.bylam u gin i w badaniu 2D nic nie wiedział,tylko ze endometrium 8mm.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji określić ryzyko ciąży w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu hormonu beta-hCG we krwi.