Zaburzenia miesiączkowania i brązowe plamienie zamiast okresu u 20-latki

Mam spory problem. W marcu br. nie dostalam miesiaczki - myslalam ze ciaza ale dwa testy zrobilam i oba negatywne tydzien po tygodniu. Potem dostalam po 2 msc potem w czerwcu znowu nie. W sierpniu bylam u gin. dostalam leki hormonalne i w nast. miesiącu znowu okres dostalam. Teraz powinnam dostać okres i zamiast tego mam jakieś brunatne plamienia. Rozumie się że ide sie natychmiast umówić na wizytę ale chociaż na co się powinnam przygotować żeby nie być zaskoczoną.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.