Zaburzenia miesiączkowania i brązowe upławy

Bardzo prosze o pomoc. Ostatni okres spoznial mi sie o tydzien I byl poprzedzony brazowymi uplawami. Ok 10 dnia od poczatku cyklu zaczely bolec mnie piersi co nigdy wczesniej nie mialo miejsca I po stosunku wystapilo krwawienie a nastepnie znow brazowe uplawy. Prosze o pomoc, co to moze byc?Bardzo sie martwie

Wskazana konsultacja ginekologiczna wraz z usg dopochwowym/ocena narządu rodnego-endometrium/ / mam nadzieję że ma Pani prawidłowy wynik badania cytologicznego, być może będzie koniczne wykonanie badań hormonalnych.