Zaburzenia miesiączkowania i niedoczynność tarczycy a planowanie dziecka

Mam problem z okresem i zajściem w ciaźe. Mam niedoczynność tarczycy,hiperprolaktynemie, pęcherzykowate jajniki. Nie wiem czemu ale biorąc leki nie ma żadnej poprawy.Biorę euthyrox 88 1/2 tabletki rano, bromergon 2x tabletke. a okresu jak nie było tak nie ma. Luteina którą biore na wywołanie dopiero sztucznie mi go wywołuje. Nie wiem co jest ze mna nie tak stosuje sie do zaleceń lekarza prowadzacego. Czy to oznacza że musze zrobić badania w klinice bezpłodności a jesli tak to gdzie i jakie ?

Niekoniecznie w Klinice Niepłodności, ale warto byłoby przeprowadzić bardziej szczegółowe badania endokrynologiczne i w zależności od ich wyników zastosować odpowiednie leczenie. Nie znam Pani wyników badań. Jeśli ma Pani zespół PCOS trzeba go leczyć np Metforminą