Zaburzenia miesiączkowania i osłabienie

mam problemy intymne okres trwa 8 dni zamiast 6 jak zawsze na poczatku to zwykle plamienie o koloze brazowym okolo 2 dni jest normalny okres a potem znowu plamieniemam niby nadzerke ginekolog tak stwierdzila ale nic mi nie zalecila odczuwam tez okropne zmeczenie i ospalosc od kilku miesiecy oraz dusznosc i ciagla chrypke oraz wypluwam co jakis czas tak jagby rope z gardla w postaci kulek o nie przyjemnym zapachu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje nie koniecznie muszą mieć związek z problemami intymnymi. Warto w pierwszej kolejności wykonać badanie ogólne w tym morfologię krwi oraz badania hormonalne. Za występowanie objawów może być odpowiedzialna anemia. Nadżerka także wymaga wdrożenia odpowiedniego leczenia.