Zaburzenia miesiączkowania i pozytywne testy ciążowe

pomocy! od kilku miesiecy miesiaczka pojawiala sie 2 lub 3 razy w miesiacu. bylam pewna ze to wina przemeczenia lub stresu. okolo 3 tygodni temu dostalam KRWOTOKU ,czysta krew i skrzepy,,bylam pewna ze to poronienie,testy wychodzily negatywne.od tygodnia ,bola mnie piersi ,napinanie brzucha ,i sweczenie rak i nog od wczoraj testy pozytywne test Clearblue wykazal4-5 tydz. jak to mozliwe? dodam ze mam 3 dzieci ,wizyte mam za 4 tyg.nie ma szans na szybsza konsultacje .prosze o pomoc

No coż, wszystko wskazuje na to, że jest Pani w ciąży. Nie wiem tylko jak można Pani pomóć i w jakim zakresie. Nie formułuje Pani żadnego aktualnego problemu... Krwawienia przed ciążą moga nie mieć żadnego związku z aktualnym stanem. Musi się Pani umówić na wizytę do lekarza.