Zaburzenia miesiączkowania i uderzenia gorąca

Dzien dobry mam 50 lat od 3 lat mam nieregulrna miesiaczki i wybuchy goraca bralam tabletki ale zaczelam tyc w szybkim czasie i do listopada plastry zrobilam wyniki fsh25,13 estradiol 38,00 i progesteron 0,50 wyniki zrobilam dzien po okesie a mialam 5dni prosze o intepretacje moich wynikow dziekuje

Renata GrzechociĹska

Badania i objawy wskazują na początki meneopauzy.Proponuję udać się do ginekologa w celu ustalenia dalszego postępowania.