Zaburzenia miesiączkowania oraz bóle pleców, nerek i brzucha

Od ponad roku miesiączkuję co 2-3 miesiące. Od 7 tygodni stosuję zdrową dietę, pozbawioną tuczących rzeczy itd. Od miesiąca towarzyszą mi bóle krzyża, nerek i brzucha. Rzadziej oddaję mocz niż wcześniej. Często czuję się osłabiona oraz ciężko mi oddychać. Czy ma to jakieś powiązanie ze sobą?

Witam. Bóle okolicy lędźwiowej mogą mieć związek z zakażeniem układu moczowego lub zapaleniem narządów miednicy, a tego typu stany mogą przyczyniać się do zaburzeń równowagi hormonalnej i wahań cyklu miesięcznego. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.