Zaburzenia miesiączkowania oraz senność, osłabienie i zmęczenie

Ok października 2011 zaburza mi się okres. Raz jest, raz - nie ma. Czasem nawet robi się regularny przez kilka miesięcy. W ub. wakacje krwawienie było nienormalnie duże (2 podpaski na godz) w momencie gdy msce poprzedzające były bardzo skąpe. Cały czas czuję się senna, osłabiona, zmęczona /z przemęczeniem nie ma to nic wspólnego/ i jest mi słabo. Jak wolno chodzę jest w miarę OK, ale jak kiedyś podbiegłam 2-3 metry, zrobiło mi się słabo. Badania ogólne, TSH, próby wątr. w normie. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki endokrynologicznej. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.