Zaburzenia miesiączkowania po cesarskim cięciu

Jestem 10 miesięcy po cesarskim cieciu i mam wciąż problemy z miesiączkowaniem. Badania tarczycowe są w normie natomiast mam za niski progesteron. Dostaję dufaston między 16 a 25 dniem cyklu,lecz często krwawienie nie występuje, za to bardzo boli mnie podbrzusze i jestem dość nerwowa oraz nie mam ochoty na współżycie z mężem. Karmiłam dziecko do 3 miesiąca. Mam 33 lata i martwię się że będę miała problemy z zajściem w drugą ciążę. Ogólnie wyniki są dobre.

Zwłaszcza jeżeli wykluczono patologie w obrębie narządu rodnego.