Zaburzenia miesiączkowania po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a prawdopodobieństwo ciąży

Witam Odstawiłam tabletki anty ostatnia miesiączkę miałam 10.05.2014 kochałam sie z mężem 2 razy przed 24 i 27 maja.Dziś mamy 9.06.a ja nie dostałam jeszcze okresu chodź cykle miałam regularne 28 dniowe brzuch pobolewa delikatnie czasem i piersi sa jakieś inne. Czy moge być w ciąży? Czy jeśli doszło by do zapłodnienia w 27.05 to czy test już coś wykaże? Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisanej sytuacji możliwość ciąży istnieje, wskazane jest wykonanie testu ciążowego.