Zaburzenia miesiączkowania po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania

W tym roku poroniłam swoją 1 ciażę w 9tc. Od tego czasu staramy się z mężem o kolejną ale mam problem z miesiączkami. Po łyżeczkowaniu dnia 05.01.2014 dostałam okres po luteinie dopiero 10.04 następna była 11.05 a teraz mimo, że lekarz kazał mi brać znów luteinę(teraz już co miesiąc)nadal czekam choć biorę ją już od 9dni. Czy to możliwe, że kazał mi brać luteinę co miesiąc od 28dc??? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam a wyjechał i nie mogę się zapytać a będzie dopiero za miesiąc. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie. Zwykle stosuje się od 16-25 dc raz dziennie, w innym przypadku zablokujesz owulację.