Zaburzenia miesiączkowania po poronieniu naturalnym

Witam serdecznie, w maju przeszlam poronienie naturalne- kazano mi wyczekac samoistnego poronienia w 13tyg ciazy UK; i po tym mialam spodziewac sie regularnych miesiaczek; byl to 13tc; w czerwcu kontrola- w porzadku, w lipcu i sierpniu mialam do czynienia z nieregularnymi miesiaczkami ale tez krwawieniami miedzy okresami- krew byla raczej swieza rozowa, rzadko przypominala brazowe plamienia. zaznacze ze nigdy przez 34lata mojego zycia nie mialam zadnych plamien pomiedzy okresami; okres pojawial sie regularnie co 28dni i trwal ok 5dni; po majowej sytuacji wszystko sie zmienilo, a dodatkowo dn 30.08 mialam okres trwajacy 5 dni; przypominal on moje dawne okresy - ale teraz jestem juz 9 dni po terminie i nic; test negatywny! bol w podbrzuszu jak na okres; do tego nudnosci, zero wymiotow; tempperatura wyzsza o 05-08stopnia niz zwykle; zero uplawow etc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej krwawienie pojawi się w najbliższych dniach. w przeciwnym wypadku konieczna będzie wizyta u ginekologa.