Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 5 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia miesiączkowania po stosowaniu antykoncepcji hormonalnej

Witam, przez 4,5 roku stosowałamtabletki antykoncepcyjne po ok. 3,5 roku zaczęłam źle znosić hormony - co miesiąc zdarzało się tak, że tydzień miałam krwawienie, tydzień przerwy i kolejne. Pomimo wizyt u 3 lekarzy wykonywania badań (cytologia, usg) każda wizyta kończyła się tak samo "nic Pani nie jest, taka już Pani natura". Zdecydowałam się na odstawienie tabl. jednak mija już pół roku a miesiączka trwa 3 tyg, tydzień przerwy i kolejna. W czym może tkwić problem skoro badania nie wykazują nic?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety