Zaburzenia miesiączkowania po stosunku a ciąża

nie doszło do stosunku. mogłam przenieść preejakulant do pochwy. był to dzień płodny. Okres zaczął się w terminie ale mniej obfity i ciemniejszy niż zwykle, w pierwszym dniu okropny ból brzucha- nigdy tak nie było. wyniki trzech testów negatywne. co jakiś czas uczucie bólu, niestrawności. okres niby trwał odpowiednio długo, ale mało obfity. jeden dzień dużego krwawienia zaraz po tym bólu po rozgrzaniu w wodzie. czy to możliwe że bolało bo zaczopowała się krew? Czy może być ciąża? cykle regul

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Przy negatywnych wynikach testów ciążowych w opisanym przypadku praktycznie można wykluczyć ciążę. Jeżeli jednak ma Pani wątpliwości można udać się do poradni ginekologicznej celem badania.