Zaburzenia miesiączkowania po zabiegu usunięcia polipów macicy

Witam serdecznie jestem po zabiegu usunięcia polipow macicy po zabiegu miałam już 2 razy miesiaczke ale podczas okresu bardzo boli mnie brzucha krew jest bardziej brazowa i jest ze skrzepami . Byłam u lekarza na kontroli po zabiegu ale powiedział ze wszystko jest dobrze a mnie niepokoją te bóle i skrzepy cży powinnam się ponownie zgłosić do lekarza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Oczywiście warto zgłosić się do ginekologa jeśli objawy nadal się utrzymują.