Zaburzenia miesiączkowania po zaprzestaniu stosowania antykoncepcji hormonalnej

Pomooocy.. przez 1,5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne, a listopadzie (16list) się z nimi rozstałam. Okres dostałam dopiero 6stycznia i trwał całe 7 dni i był dośc intensywny. Od tego czasu niestety się nie pojawił. Nie wiem jaka moze byc tego przyczyna. Ciąza raczej odpada ponieważ nie kochałam się z partnerem od 28grudnia aż do 10lutego. Czy opóźnienie moze byc spowodowane 'wracaniem ogranizmu do normy'.

Witam! Normalna menstruacja powraca zazwyczaj w ciągu kilku tygodni od zaprzestania stosowania doustnej antykoncepcji. Proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.