Zaburzenia miesiączkowania u 18-latki a odpowiednie działania

Witam.Mam 18 lat.Od pięciu lat miesiączkuję.W tym roku do lipca miałam je regularne co miesiąc,a ostatnią miesiączkę miałam 12 lipca i trawała ona 12 dni i od tamtej pory nie miałam.Nie wiem co robić w takiej sytuacji czy mam iść do lekarza czy czekać cierpliwie na miesiączkę? Proszę,pomóżcie mi !

Aleksander Ropielewski

Prosze skontaktować się z ginekologiem celem ustalenia przyczyny zaburzeń miesiączkowania.