Zaburzenia miesiączkowania u 18-letniej kobiety

Witam, Mam niecałe 18 lat i pewien problem. Pierwszą miesiączke dostałam w wieku 12 lat i z biegiem czasu była regularna. Jednak od 1,5 roku mam ją dwa razy w miesiącu i trwa średnio 4-5 dni, nie jest bardzo bolesna. Nie wiem czy może mieć to związek z moimi piersiami. Sutki nie są rozwinięte, są całkowicie płaskie, nigdy nie odstają. ( od 2 lat nie urosłam i mam problem z metabolizmem) Bardzo proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Bez zbadania nie jestem w stanie nic więcej doradzić.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u ginekologa i być może endokrynologa celem wykonania szczegółowych badań.