Zaburzenia miesiączkowania u 22-laki

Witam od 26 grudnia mam okres czyli już ponad 2 tyg bardzo mnie to martwi gdyż po ciąży zdążył mi się uregulować i 2 mięs miałam regularny okres na początku były to plamienia nie wielkie teraz okres jest obfity czasem zanika na dzień lub kilka godzin 2 dni temu miałam bardzo nieznośny ból jajnika po kilku godzinach minął krwawilam wtedy szczerze nie wiem o co chodzi w ciąży nie jestem bo w połowie grudnia byłam u ginekologa i wykluczył ciążę natomiast miałam zapalenie

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję badania hormonalne, może to jest przyczyna nieregularnych miesiączek.
Pozdrawiam