Zaburzenia miesiączkowania u 26-latki

witam malam cykle 28 dniowe ale pszesunely sie o 29 dni w lipcu mialam miesiaczke nie taka co zawsze brozowe plamienie i 3 dni czerwonego nie mocnego okresu teraz w sierpniu powinnam dostac 24 ale jakos do dzis go nie mam czym to moze byc spowodowane zawsze okres pojawial sie w wyliczonym terminie zadnych stresow ani zmeczen fizycznych ni tez antykoncepcjie nie ma prosze szybkie odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane nieprawidłowości mogą występować na tle zaburzeń hormonalnych. Nie można wykluczyć innej przyczyny braku krwawienia. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.