Zaburzenia miesiączkowania u 29-latki

witam, 5listopada miałam miesiączkę trwała 5 dni, od 10- 15 listopada miałam upławy ciemnobrązowe a od 16 zaczęłam znowu mieć bardzo obfita miesiączkę. Kiedy mam iść do ginekologa ? Czy poczekać na koniec krwawienia ? Regularnie miesiączkuje co 28 dni , miałam co prawda ostatnio stresy ale czy aż taka reakcja mojego organizmu jest możliwa? Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa jeżeli nadal krwawienie się utrzymuje. Jest to krwawienie w środku cyklu miesięcznego i konieczna jest jego diagnostyka.