Zaburzenia miesiączkowania u 30-latki

witam i przepraszam za zawracanie głowy.Wytłumaczę może wszystko od początku ostatnią miesiączkę miałam 20 listopada trwa mi 7 dni w tym miesiącu dostałam 20 i trwała tylko niecałe 3 dni nie była bardzo obfita w pierwszy dzień było czyszczenie koloru brązowego a dziś już jej nie mam tj.23.12br nie wiem co może być przyczyną mój lekarz stwierdził,że mam się pojawić u niego dopiero za 6tyg.

Proszę zastosować się do zaleceń lekarza który Panią konsultował. Trudno postawić diagnozę nie badając pacjentki, szczególnie że było to trudne w czasie wizyty którą Pani odbyła.