Zaburzenia miesiączkowania u 33-latki

Nie jestem dziewicą, okres zaczął mi się o kilka dni za wcześnie, mam objawy, na początku było bardzo małe plamienie, ustało, i teraz są same nabłonki macicy, zero krwi, ani kropelki. Co to może znaczyć?

Być może jest to plamienie w drugiej fazie cyklu związane np. ze zbyt niskim poziomem progesteronu. Proponuję też wykluczyć ciążę i wykonać test ciążowy. Prawdopodobnie będzie Pani wymagała wizyty u ginekologa w celu diagnostyki zaburzeń miesiączkowania.