Zaburzenia miesiączkowania u 40-latki

po zabiegu endometri mialam miesiac krwotoki przyjmowalam exacyl,orgametril i cyclonamine, potem provera, teraz drugi miesiac nie miesiaczkuje mialam 4dniowe plamienia mam 40lat, termin mam dopiero na stycznia z kasy chorych niestety, co teraz robic, po 14niu miesiaczki mialam przyjmowac 12 dni provera i niewiem co teraz bo do lekara niestety dostac sie nie dzie, pozdrawiam i dziekuje, a wszyscy dudnia badac sie ale jak jak kasy brak.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, rozumiem Pani sytuacje ale niestety bez wykonania badania ginekologicznego ciężko stwierdzić co może być przyczyną powyższych dolegliwości i jakie postępowanie wdrożyć. Może Pani spróbować zawsze pójść do innej placówki gdzie terminy mogą okazać się krótsze. Pozdrawiam.