Zaburzenia miesiączkowania, wzrost wagi a wyniki badań hormonalnych

Witam, zrobiłam badania na hormony tarczycy. Otrzymałam takie wyniki: TSH: 1,105 (norma 0,550 - 4,780) , FT3: 2,48 (norma 2,30 - 4,20) , FT4: 0,94 (norma 0,89 - 1,76) , ATG: < 15 (norma <60) , ATPO <28 (norma <60). Mam zaburzenia miesiączkowania (zanik okresu, słabe plamienia pomimo antykoncepcji hormonalnej), odczuwam stale zimno, jestem zmęczona i senna, mam problemy z koncentracją, nie przytyłam, ani nie schudłam, pomimo intensywnych ćwiczeń 4/5w tyg na siłowni. Prosze o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Wyniki są prawidłowe. Być może wszystkie Pani objawy wynikają z przymowanej antykoncepcji.