Zaburzenia mikronaczyniowe skóry dłoni

Witam moja córka ma 16 lat.Od jakiegoś czasu ma najprawdopodobniej Zaburzenia mikronaczyniowe skóry dłoni jak to leczyć i u jakiego lekarza?Lekarz rodzinny nie zrobił żadnego wywiadu ani nic jedynie badania TSH i FT3 i FT4 badania nic nie wykazały niepokojącego.Oznajmił że nie będzie sie więcej tą sprawą zajmować , bo sam nie wie co z nią zrobić .Skierowana została do dermatologa, po czym stwierdził do chirurga naczyniowego . Bardzo proszę o pomoc jeśli to możliwe to o Kontakt.

Aleksander Ropielewski

Pomóc może endokrynolog. Głównie stosuje się leczenie objawowe, czyli właściwe ucieplenie rąk oraz ruch, który poprawia mikrokrążenie.