Zaburzenia mowy, bolesność głowy a możliwość wystąpienia guza mózgu

chyba mam nerwicę lękową. przyjmowała leki ok. 2 lata teraz nauczyłam się z tym żyć, ostatnio mam problem z pamięcią, nazwy przypominam kilkanaście sekund, lub w ogóle wypowiadam inne słowo niż chcę powiedzieć. Co się dzieje? Na spokojnie, poznaję nowe rzeczy, logicznie mysle, radze.czy muszę robić, jakieś badania? Mam bóle głowy trwają 2 dni co jakiś czas w tym samym miejscu, czy to guz?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec..... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza